Dobrý den.
Dovolená se nám líbila. Hotel byl hezký, ale stále je co vylepšovat. Voda v bazénech u hotelu byla teda velmi studená. Nedostačující byl hotelový autobus na pláž, často jsme se do něj nevešli. Jinak byla pláž velmi hezká s dostatkem lehátek.
5/6
Jana
sep 2025
Pěkný hotel,čistý ,delegátka moc fajn,rádi se vrátíme Jana
6/6
Hana
aug 2025
Krásná luxusní dovolená, veliký výběr jídla, každý den čistý a uklizený pokoj. Jediné malé mínus vidím v dojezdu na soukromou pláž, hotel má minibus, který sváží klienty na pláž hotelu, avšak dostat se na minibus byl občas boj o život 🤣. Pláž čistá, krásná lehátka a slunečníky, bar na pláži je veliké plus, na pláž lze dojít i pěšky cca 1 km. S dovolenou a službami Čedoku jsme byli velice spokojeni.
5/6
Miroslav
júl 2025
Všetko bolo podľa informácií, ktoré boli na stránke Čedok-u. Strava výborná, animátori super. Čistota a vybavenie hotelových izieb tiež super. Bazény a okolie hotela udržiavané a čisté. V rámci All inclusive miešané nápoje, pivo, víno a jedlo počas celého dňa. Uteráky menené každý deň a veľmi milá a ochotná chyžná.Občas niekde niečo vypadlo, uvoľnilo sa, chcelo by to takú bežnú údržbu. Chýbal nám len úsmev čašníkov a všeobecne personálu hotela, ktorí boli šokovaní, ak sme ich pozdravili a usmiali sa, ako prví, asi sa to prílíš v hotely nenosí. Celkovo sme, ale boli veľmi spokojní.
5/6
Jana
jún 2025
Pěkný novější hotel v klidnější části Zlatých písků. Prostorné pokoje s výhledem na moře a denním úklidem. Široký výběr jídla, každý den byla nějaká obměna. Velké bazény s akvaparkem a velmi milí animátoři. Rozhodně hodnotím o úroveň výš než třeba blízký hotel Shipka.
Jediné mínus je pláž - veřejná nejblíž k hotelu (cca 500 m) je malá a i v červnu plná. Hotelová je daleko (před hotelem Admiral) a lehátka nestačí zdaleka pro všechny, takže se každé ráno svádí boj o první shuttlebus, aby člověk chytil slunečník, přičemž hosté povětšinou z východních zemí moc nerespektují nějaké pořadí. U vstupu do vody jsou navíc pod vodou kameny, takže se tím prostor mělčiny dost zúží a i mimo sezónu je docela plno.
6/6
Ivana
jún 2025
Skvělý zážitek, určitě zopakujeme 😉
6/6
Hana
jún 2025
SH Dolce vita je super hotel, ale služby delegátů Čedoku jsou katastrofální.
Hotel SH Dolce Vita jsem vybrala na základě recenze zde na Čedoku z června 2024. Hotel je skvělý, animační programy denně kromě pondělí. Součástí hotelu takový koutek skluzavek jako malý aquapark. Úklid také probíhal denně, výměna ručníků také, a měli jsme 4x za pobyt zvíře z ručníků. Pláž asi kilometr od hotelu, jezdí dle rozvrhu shuttlebus. Hotel opravdu úžasný, jídlo super, jen ovoce stále stejné. Za pobyt můžete využít večeři v bulharské nebo v řecké restauraci, ale objednat se musíte předem na recepci. Restaurace mají otevřeno jen několik dní v týdnu. Jen bazény u hotelu jsou přístupné 8 -18 hodin. Na hotel pěju jen chválu.
Svoji kapitolu mají služby od Čedoku:
První kapitola - delegáti.
Po příletu jsem dostala obálku, kde na informační papíru nebyl uveden můj hotel, šla jsem za panem Jelínkem, vedoucí delegátů, který mi řekl: "nojo máte pravdu, ale to je tím, že jste kupovala last minute". Což nebyla pravda, zájezd byl kupován 4 měsíce předem. Pak řekl: "Tak běžte na informační schůzku do jiného hotelu" Koukám na něho, jsem poprvé v cizí zemi, kde nevím kde co je, Čedok neposkytne ani mapu. To samé sděluji panu Jelínkovi, který mě odbyte tím, že mám použít Google mapy. Nikde v podmínkách zájezdu není, že musím mít chytrý telefon s google mapama? Navíc pan Jelínek ještě řekl, ale jste tam jen 3 (Češi) v tom hotelu. Kde je v podmínkách zájezdu uvedeno, že pokud je počet nižší hostů delegát nebude jezdit do hotelu, který Čedok nabízí?
Měla nás na starosti delegátka Adéla Kočiříková, kde na schůzce oznámila, že je to její první schůzka, snažila se, ale nic nevěděla. Nevěděla základní věci, kolik stojí MHD, kolik stojí známka na pohled, kde lze poslat pohled. Což ji asi vedoucí delegátů neposkytl dané informace. Dále preferovala konverzaci na whatsappu, což jsem dodržovala, ale čas odjezdu jsem musela najít na nástěnce v hotelu. Pokud chce whatsapp, proč neposílá časy odjezdu také aplikací, ale zde to musí být papírově na nástěnku, najednou se jim to hodí, že do hotelu přijedou.
Kapitola druhá - výlety.
První den jsme si zaplatili výlety od Čedoku, bohužel informační leták byl bez časů odjezdů. První výlet do Nessebaru, delegátka jedině co zajistila, autobus blíže do vedlějšího hotelu. Ale autobus byl ze 3/4 zaplněn polskými cestujícími, kteří seděli po jednom, nakonec nastoupili čeští cestující (asi 8 Čechů), bohužel jsme seděli cik cak u uličky, neseděli spolu, když jedete s dítětem, které sedí ob 2 řady není to dobré. Cesta tam trvala 4 hodiny, cesta zpět 2,5 hodiny, pak prohlídka města, oběd a volný čas (odjezd v 8:30 a příjezd v 19 hodin). Delegátka pro Poláky stále mluvila, česká průvodkyně Alena (najatá průvodkyně žijící v Bulharsku) to dělala jinak, občas něco řekla a pak více mluvila jen v Nessebaru. Mluvila během jízdy velmi málo. Další den jsme využili výlet do Balchiku, prosili jsme paní delegátku Adělu K.,zda bychom mohli sedět Češi pohromadě v autobusu, což odpověděla, že není v jejích silách korigovat cestující.
Takže Čedok předem neinformoval o tom, že pokud jsme 3 (Češi) v hotelu delegáti do hotelu nepřijedou, nebo že schůzka bude v jiném hotelu, že je povinnost mít google mapy (zda to požadují i u starších lidech, to je diskriminační jednání). Vybrala jsem si zájezd od Čedoku, že byl známý svými službami a spokojeností, ale přišlo mi, že jsme byli spíše delegátce Adéle K. a panu Jelínkovi na obtíž.
4/6
Peter
aug 2024
Celkový dojem,fajn. V Bulharsku sme boli prvýkrát. Čo sa týka cestovky,sme veľmi spokojní. Delegát Otakar, skvelý, mladý človek ☺️,nestihli sme sa s ním rozlúčiť a poďakovať mu,bol svetlá chvíľka nášho zájazdu ☺️. To ako nás s úsmevom privítal už na letisku, mladý, pozitívny človek, dávame mu 10 z 10. Čo sa týka hotela, všetko je super, čistota hotela,bar,recepcia, okolie.Skvelí ľudia: recepcia,barmani, čašníci, kuchári... nezastavili sa. Jediné čo nás mrzelo,bola čistota izieb! Už prvý deň keď sme prišli,sme mali špinavú vaňu (chlpy z holenia...odtok špinavý...)Za celý pobyt sme mali upratané raz(povysávané, umytie podlahy,to bolo všetko). Pleseň v sprche, špinavý odtok v umývadle, kúpili sme si hubku, čistiaci prostriedok,inak by sme si ani zuby neumyli. Mrzí nás, že pritom ako sa všetci snažia, pracujú nonstop,je malá časť ľudí, ktorá kazí celý dojem hotela.Keď nás upratovačka stretla,nebol problém s výmenou uterákov,hyg.potreby,voda.Bola milá, zhovorčivá,(kvôli tomu sme to nechali tak a nehrotili to).Čo sa týka pláže,bolo to dobré od piatku do stredy, prišli noví turisti a pláž sa zmenila na smetisko,ohorky,plienky,poháre od drinkov... Na pláži nie je servis a ľudia asi zabudli, že majú ruky,ale žiaľ zato hotel nemôže. Celkovo to nebolo zlé, oddýchli sme si aj napriek nepríjemnostiam. Čedok 10, delegát Otakar 10,Dolce Vita 10, Čistota izieb -1, Zlaté piesky 8. Ďakujeme za všetko, nabudúce to bude asi iná destinácia . Celkové hodnotenie dovolenky 7.
5/6
Luděk
aug 2024
Hotel velký,ale dbali na uklid KAŽDÝ DEN. Výběr jídla byl velký,obměnovali to .Byli jsme spokojeni,a hlavně moře bylo super!
6/6
Petra
júl 2024
Byli jsme velmi spokojeni.
O hoteli
Stredisko
•Zlaté Piesky
Vybavenie
•vstupná hala•recepcia•zmenáreň•lobby bar s terasou•výťahy•hlavná reštaurácia s terasou•bulharská reštaurácia•grécka reštaurácia•2 vonkajšie bazény s oddelenou detskou časťou
•slnečníky a lehátka pri bazéne zdarma•osušky (za vratnú zálohu cca 20 EUR)•snack bar pri bazéne•mini aquapark•slnečná terasa•Wi-Fi pripojenie v lobby zdarma•parkovanie za poplatok (cca 15 € / auto / deň)•zvieratá nie sú povolené
Šport a zábava
•mini aquapark (pre deti 3-14 rokov)•detský klub•detské ihrisko•fitness/posilňovňa•stolný tenis•vodné pólo
•aqua gym•animácie pre deti aj dospelých•večerné animačné programy•SPA centrum za poplatok - sauna, masáže, salón krásy•vodné športy na pláži - externá ponuka
Dostupnosť izieb
Dvojlôžková izba
pre 2 osoby (možnosť prístelky)
cca 32 m²
kúpeľňa, sprcha/vaňa, WC, fén
klimatizácia
v cene
Dvojlôžková izba, výhľad na more
pre 2 osoby (možnosť prístelky)
kúpeľňa, sprcha/vaňa, WC, fén
cca 32 m²
klimatizácia
+83 € /izba
Dvojlôžková izba Superior
pre 2 osoby (možnosť až 2 prísteliek)
priestrannejšie ako Dvojlôžková izba
cca 36 m²
kúpeľňa, sprcha/vaňa, WC, fén
+151 € /izba
Apartmán pre 2 osoby
pre 2 osoby (možnosť až 2 prísteliek)
samostatná spálňa s obývacou izbou
cca 48 m²
kúpeľňa, sprcha/vaňa, WC, fén
+275 € /izba
Strava
All inclusive
All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké popoludňajšie občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v časoch a na miestach určených hotelom.
v cene
Čas stravovania a prevádzka jednotlivých prvkov hotelovej infraštruktúry uvedených v ponuke môžu podliehať menším zmenám v dôsledku sezónnosti, poveternostných podmienok, požiadaviek hostí alebo vyššej moci, na ktoré majiteľ nemá vplyv.
Informácie o oficiálnej kategorizácii hotela sú v súlade s kategorizáciou používanou v príslušnej krajine. Každá krajina uplatňuje vlastné kritériá pre udelenie konkrétnej kategórie. Polovica hviezdičky uvedená v slovnom popise môže označovať nadhodnotenú alebo podhodnotenú kategóriu v porovnaní s oficiálnou kategóriou.
Ideálna voľba pre všetkých, ktorí chcú zladiť atraktívny program s aktívnym odpočinkom. Rýchlejšie tempo a početnejšie atrakcie preto vždy dopĺňa priestor na dobitie bateriek. Spravidla aspoň raz vyrazíme na celodenný výlet.
Vysoká náročnosť
Intenzívne poznávacie zájazdy pre skutočných fajnšmekrov! Za deň totiž stihneme pokojne aj niekoľko od seba vzdialených lokalít. Výnimkou nie sú ani celodenné pešie túry alebo pohyb v horskom teréne.
Vyššia náročnosť
Nevadí vám občas vystúpiť z komfortnej zóny? Výborne! Na svoje si prídu najmä aktívni cestovatelia, ktorým v záujme maximálnych zážitkov nevadí deň strávený na nohách, dlhšie prejazdy alebo kratšie pauzy.